0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Petr Bradach
۳
۱
Zdenek Bilek
Finished
۰۰:۳۰
Jan Herold
۱
۳
Jiri Skalicky
Finished
۰۲:۰۰
Tibor Kolenic
۳
۱
Petr Hisler
Finished
۰۰:۰۰
Milan Klement
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۳:۰۰
Petr Hisler
۲
۳
Mikulas Leopold
Finished
۰۰:۳۰
Zdenek Bilek
۲
۳
Petr Bradach
Finished
۰۱:۳۰
Eric Maresh
۳
۰
Petr Bradach
Finished
۰۰:۰۰
Martin Pavliska
۰
۳
Jiri Skalicky
Finished
۰۰:۰۰
Jiri Skalicky
۲
۳
Jan Herold
Finished
۰۰:۳۰
Jiri Svec
۳
۲
Tibor Kolenic
Finished
۰۱:۰۰
Vaclav Hruska Jr
۱
۳
Eric Maresh
Finished
۰۱:۰۰
Ondrej Kucirek
۳
۰
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۳:۰۰
Robin Pacha
۳
۱
Jan Svoboda
Finished
۰۳:۳۰
Tomek Batog
۳
۲
Milan Klement
Finished
۰۴:۰۰
Jan Svoboda
۲
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۴:۳۰
Ales Krejci
۳
۲
Zdenek Janovsky
Finished
۰۰:۰۰
Zdenek Janovsky
۳
۲
Karel Hons
inprogress
۰۰:۳۰
Petr Masa
۱
۳
Ales Krejci
Finished
۰۱:۰۰
Matej Mazurek
۰
۳
Martin Pavliska
Finished
۰۱:۰۰
Petr Hisler
۳
۱
Jiri Svec
Finished
۰۱:۳۰
Martin Pavliska
۳
۰
Matej Mazurek
Finished
۰۱:۳۰
Petr Masa
۰
۳
Zdenek Janovsky
Finished
۰۲:۰۰
Eric Maresh
۰
۳
Vaclav Hruska Jr
Finished
۰۲:۰۰
Tibor Kolenic
۰
۳
Mikulas Leopold
Finished
۰۲:۰۰
Ales Krejci
۱
۳
Karel Hons
Finished
۰۲:۳۰
Tomas Pesula
۰
۳
Miroslav Adamec
Finished
۰۲:۳۰
Tomek Batog
۱
۳
Robin Pacha
Finished
۰۲:۳۰
Tomas Pesula
۳
۲
Ondrej Kucirek
Finished
۰۴:۰۰
Miroslav Adamec
۳
۰
Ondrej Kucirek
Finished
۰۵:۰۰
Robin Pacha
۰
۳
Milan Klement
Finished
۰۵:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۰
۳
Tomek Batog
Finished
۰۵:۳۰
Rotislav Hasmanda
۰
۳
Tomas Pesula
Finished
۰۵:۳۰
Milan Klement
۳
۲
Jan Svoboda
Finished
۰۶:۰۰
Rotislav Hasmanda
۱
۰
Miroslav Adamec
inprogress
۰۶:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۰
Robin Pacha
inprogress
۰۶:۳۰
  World TT-CUP
Roman Vashchuk
۳
۰
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۱:۵۵
Volodymyr Tuchkevych
۲
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۴:۲۵
Petr Kotrbaty
۳
۰
Adam Khalaila
Finished
۰۰:۲۰
Andrey Kaptanovsky
۳
۰
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۰:۵۵
Petr Kotrbaty
۳
۲
Marek Kulisek
Finished
۰۱:۲۰
Roman Vashchuk
۰
۳
Andrii Tsikhotskyi
Finished
۰۰:۲۵
Marek Kulisek
۳
۲
Pasek Dominik
Finished
۰۰:۵۰
Pasek Dominik
۱
۳
Adam Khalaila
Finished
۰۱:۵۰
Petr Kotrbaty
۱
۳
Marek Kulisek
Finished
۰۲:۲۰
Andrey Kaptanovsky
۳
۲
Andrii Tsikhotskyi
Finished
۰۲:۵۵
Volodymyr Tuchkevych
۱
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۳:۲۵
Roman Vashchuk
۳
۲
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۳:۵۵
Zdrobylko Bohdan
۳
۱
Andrii Tsikhotskyi
Finished
۰۴:۵۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Eduard Rubtsov
۳
۱
Rodion Pirveli
Finished
۰۰:۰۰
Roman Chuyko
۳
۰
Rodion Pirveli
Finished
۰۱:۰۰
Eduard Rubtsov
۲
۳
Roman Chuyko
Finished
۰۲:۳۰
Vitaliy Solovey
۳
۲
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۳:۰۰
Vitaliy Solovey
۱
۳
Yan Krol
Finished
۰۴:۰۰
Yan Krol
۲
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۵:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Vitaliy Solovey
Finished
۰۶:۰۰
  Europe TT Elite Series
Artur Grela
۱
۳
Daniel Gorak
Finished
۰۰:۰۰
Szymon Radlo
۱
۳
Mateusz Kalinowski
Finished
۰۰:۱۵
Slawomir Dosz
۳
۱
Makajew Maciej
Finished
۰۰:۳۰
Piotr Chodorski
۲
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۰۱:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۰
Mateusz Burkacki
Finished
۰۱:۱۵
Mateusz Kalinowski
۰
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۱:۴۵
Szymon Marciniak
۱
۳
Igor Misztal
Finished
۰۲:۰۰
Szymon Radlo
۱
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۲:۱۵
Petas Kacper
۳
۰
Blazej Cioch
Finished
۰۲:۳۵
Makajew Maciej
۱
۳
Piotr Chodorski
Finished
۰۳:۰۰
Mateusz Kalinowski
۲
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۳:۱۵
Szymon Marciniak
۳
۲
Petas Kacper
Finished
۰۳:۳۰
Mateusz Burkacki
۱
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۴:۱۵
Makajew Maciej
۰
۳
Blazej Cioch
Finished
۰۴:۳۰
Petas Kacper
۳
۲
Igor Misztal
Finished
۰۵:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۲
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۵:۱۵
Szymon Marciniak
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۰۵:۳۰
Szymon Radlo
۱
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۵:۴۵
Petas Kacper
۱
۱
Makajew Maciej
inprogress
۰۶:۳۰
  Russia Liga Pro
Anton Gerasimov
۳
۲
Viktor Kalachev
Finished
۰۱:۰۰
Roman Astreev
۰
۳
Sergey Myagkov
Finished
۰۱:۱۵
Vasily Shirshov
۳
۰
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۱:۱۵
Oleg Popov
۲
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۱:۳۰
Aleksey Zirin
۳
۱
Dmitriy Emec
Finished
۰۱:۴۵
Lopatin Sergey
۲
۳
Denis Sayanov
Finished
۰۱:۴۵
Viktor Kalachev
۳
۰
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۰۰
Sergey Myagkov
۱
۳
Maksim Dukhin
Finished
۰۲:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
۳
۱
Andrey Vladimirovich Kirilenko
Finished
۰۲:۱۵
Anton Gerasimov
۱
۳
Oleg Popov
Finished
۰۲:۳۰
Vasily Shirshov
۲
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۲:۴۵
Roman Astreev
۳
۱
Aleksey Zirin
Finished
۰۲:۴۵
Anatoly Ilin
۳
۱
Oleg Kutuzov
Finished
۰۳:۰۰
Andrey Vladimirovich Kirilenko
۲
۳
Denis Sayanov
Finished
۰۳:۱۵
Maksim Dukhin
۲
۳
Dmitriy Emec
Finished
۰۳:۱۵
Viktor Kalachev
۰
۳
Oleg Popov
Finished
۰۳:۳۰
Tyinchtyik Turabekov
۳
۱
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۴۵
Sergey Myagkov
۲
۳
Aleksey Zirin
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Kutuzov
۱
۳
Anton Gerasimov
Finished
۰۴:۰۰
Denis Sayanov
۲
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۴:۱۵
Dmitriy Emec
۲
۳
Roman Astreev
Finished
۰۴:۱۵
Oleg Popov
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۴:۳۰
Lopatin Sergey
۲
۳
Andrey Vladimirovich Kirilenko
Finished
۰۴:۴۵
Aleksey Zirin
۲
۳
Maksim Dukhin
Finished
۰۴:۴۵
Oleg Kutuzov
۱
۳
Viktor Kalachev
Finished
۰۵:۰۰
Denis Sayanov
۱
۳
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۵:۱۵
Dmitriy Emec
۲
۳
Sergey Myagkov
Finished
۰۵:۱۵
Anatoly Ilin
۲
۳
Anton Gerasimov
Finished
۰۵:۳۰
Maksim Dukhin
۰
۳
Roman Astreev
Finished
۰۵:۴۵
Andrey Vladimirovich Kirilenko
۳
۱
Vasily Shirshov
Finished
۰۵:۴۵
Vladimir Dakhin
-
-
Oleg Kharlakin
inprogress
۱۰:۴۵
Vyacheslav Chernov
-
-
Vladimir Dakhin
inprogress
۱۱:۴۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Ararat Smoyan
۳
۱
Davit Mirzoyan
Finished
۰۱:۳۰
Gevorg Baghdasaryan
۳
۰
Davit Mirzoyan
Finished
۰۲:۳۰
Gevorg Baghdasaryan
۳
۱
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۳:۳۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۱
Armen Darbinyan
Finished
۰۴:۵۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید